چهارشنبه 22 آبان 1398
فرماندار رودبار در نشست هماهنگی ستاد بزرگداشت روز ملی مبارزه با استکبار جهانی:

وحدت و همدلی مثال زدنی که شاکله اصلی نظام است را در راهپیمایی 13 آبان امسال شاهد خواهیم بود

نسخه چاپی بازدید: 98

محمد صالح ضیایی فرماندار رودبار در نشست هماهنگی ستاد بزرگداشت روز ملی مبارزه با استکبار جهانی گفت: وحدت و همدلی مثال زدنی که شاکله اصلی نظام و مورد تاکید امام راحل، رهبر معظم انقلاب، رؤسای قوا، کارگزاران نظام و خادمین مردم است را شاهد خواهیم بود.
وی با اشاره به خوی چپاول گری و جنایت آمریکا بیان داشت: این کشور برای خوار کردن ایران و حمایت از شهروندانش کاپیتولاسیون را بر ایران تحمیل کرد که با اعتراض و مخالفت شدید مراجع تقلید و حضرت امام(ره) مواجه شد که در نتیجه امام را شبانه به تهران و از آنجا به ترکیه بردند.
فرماندار گفت: بعد از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی نیز سفارت آمریکا همراه با سیاستهای معاندانه دولت متبوع خود به جاسوسی می پرداخت که دانشجویان آگاه و بصیر در یک راهپیمایی خودجوش لانه جاسوسی آمریکا را تسخیر کردند و اسناد جاسوسی شیطان بزرگ را در ایران به دست آوردند.
آقای ضیایی تصریح کرد: به جهت زنده نگهداشتن 13 آبان و مبارزه همیشگی با استکبار جهانی و در رأس آن آمریکا بار دیگر در صفوف به هم فشرده در راهپیمایی روز مبارزه با استکبار جهانی شرکت می کنیم و به تمام جهانیان اعلام می کنیم در مقابل زور و ظلم سر تسلیم فرود نخواهیم آورد و وحدت و همدلی مثال زدنی که شاکله اصلی نظام و مورد تاکید امام راحل، رهبر معظم انقلاب، رؤسای قوا، کارگزاران نظام و خادمین مردم است را شاهد خواهیم بود.
آقای ضیایی افزود: رئیس جمهور آمریکا همانند اسلاف خویش با زبان تهدید و زور صحبت می کند و هرکاری از دستش برآمده برای ایران انجام داده است و یقیناً به اهداف و رویاهای خود دست نخواهد یافت.
فرماندار همچنین با قدردانی از زحمات همه متولیان ستاد اربعین شهرستان رودبار اظهار داشت: امسال دو موکب حسینی در لوشان و کربلا برای دلدادگان اباعبدالله الحسین راه اندازی شد و عاشقان حسینی 210 میلیون تومان به مراسم اربعین کمک کردند.
حجت الاسلام والمسلمین سید حسن سید محمدی امام جمعه رودبار هم در این نشست اظهار داشت: دشمن دست از خصومت با ما بر نمی دارد و آمریکا در دوران ترامپ بدون هیچ نقابی وارد دشمنی با ایران شده است که باید با وحدت کلمه استراتژیکی نشات گرفته از اسلام وارد شویم.
سرهنگ جاوید فلاح فرمانده سپاه رودبار هم گفت: فلسفه 13 آبان برای دانش آموزان تبیین گردد و تمام اقدامات و خدمات رسانیها باید به گونه ای باشد که مردم را امیدوار و دشمن را عصبانی کند.

دولت و ملت همدلی و همزبانی