شنبه 3 فروردین 1398

فرماندار رودبار در صبحگاه مشترک انتظامی این شهرستان: نیروی مقتدر انتظامی امین مردم و حافظ جان و مال آنهاست

نسخه چاپی بازدید: 159

اسماعیل میرغضنفری فرماندار رودبار در صبحگاه مشترک انتظامی رودبار با حضور نماینده، امام جمعه و اعضاء شورای تامین گفت: نیروی مقتدر انتظامی افتخار دارد که امین مردم و حافظ جان و مال آنهاست.
وی افزود: نیروهای زحمتکش انتظامی در کنار جان برکفان سپاه و ارتش و مجاهدتهای سربازان گمنان امام زمان(عج) در وزارت اطلاعات اگر چه آسایش خود و خانواده هایشان را زیر پا گذاشته اند اما برای برای آسایش و آرامش مردم شب و روز نمی شناسند.
فرماندار با بیان اینکه نیروهای انتظامی مصداق اشداء علی الکفار و رحماء بینهم هستند افزود: زمانی که در مقابل دشمن قرار می گیرند با تمام توان مقابله و مبارزه می کنند و بر اساس آموزه های دینی به گونه ای رفتار می کنند که مردم آنها را ملجأ و ماوای خود می بینند. و تماسشان با پلیس 110 هم از اعتماد و اطمینان آنها نشان دارد.
میرغضنفری گفت: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با داشتن فرماندهی فهیم که متصل به ولایت است و آموزه های دینی در راستای ارتقای امنیت، آسایش و آرامش مردم تلاش می کند و افتخار دارد که مردم به وجودشان افتخار می کنند.
میرغضنفری با بیان اینکه دشمنان قسم خورده انقلاب که از ابتدای پیروزی و در طول چهل سال انقلاب در مقابل ما بوده اند با عنایت خدا نتوانستند به اهدافشان برسندگفت: هر از گاهی حرکتهای شنیع و غیر انسانی که در کشور ما مرتکب می شوند که از مستاصل بودن آنها در مقابله با اقتدار و قدرت نیروهای نظامی و انتظامی ما نشان دارد.
وی یادآور شد: حرکتهای تروریستی که در طول چهار دهه بر کشورمان روا داشته اند یکی از نشانه های ضعف و زبونی دشمن است که چون توان مقابله با انقلاب را ندارد مردم شهر و روستا و کودک 4 ساله را مورد هدف خود قرار می دهند.
وی همچنین گفت: امروز نیروی انتظامی داریم که به واسطه برخورداری از علوم و فنون روز و تجهیزات بهنگام توانسته است بسیاری از نقشه های شوم دشمنان را نقش بر آب کند و بواسطه تنوع مدیریتش از زمین و هوا، مرزبانی تا حوزه دریا، از پلیس فرودگاه تا مواد مخدر نشان داده است که می تواند امین مردم و حافظ جان و مال آنها باشد.
فرماندار با قدردانی از زحمات پلیس رودبار گفت: همگام با اهتمام اعضاء شورای تامین با همراهی و معاضدت مثال زدنی برای ارتقاء امنیت شهرستان رودبار، اقدامات مناسب، با اقتدار و بهنگام نیروی انتظامی که با صبوری، سعه صدر و تحمل کارها را به پیش می برد را شاهد هستیم.
وی همچنین از همراهی ائمه جمعه، نماینده، اقشار مختلف و همه ارکان جامعه که در ایجاد امنیت و آسایش نقش دارند سپاسگزاری کرد و افزود: دولت تدبیر و امید با افتخار در کنار نیروهای انتظامی است و در کنار سلامت به امنیت هم اهمیت ویژه ای داده است.

امام جمعه رودبار هم گفت: نیروی انتظامی امنیت تمام کشور را در ابعاد مختلف از مرزهای آبی و خاکی و کوهستانی و در داخل شهرها و روستاها بر عهده دارد که رضایت رهبر انقلاب نشان دهنده موفقیت در کارهایشان است و به همین دلیل این نیرو زینت اسلام و گلی بر سینه مبارک رهبر انقلاب است که در مقاطع مختلف از نیروی انتظامی تعریف و تمجید فرموده اند.
حجت الاسلام سید محمدی همچنین گفت: در کنار همه مسائلی که داریم چیزی که لازم است و بارها توسط امام مورد تاکید قرار گرفته بود و رهبر معظم انقلاب هم سفارش و تاکید فرموده است اینکه در کنار کار، تلاش و کوشش نیازمند بصیرت هستیم؛ یعنی انسان نسبت به زمان و مکان آگاهی داشته باشد.
وی خاطر نشان کرد: نیروهاینظامی و انتظامی و حافظان نظم و امنیت، خانواده های معظم شهداء، سیاسیون و جانبازان، ایثارگران و آزادگان، ائمه جمعه و جماعات اگر تاریخ را مطالعه کنیم و سرنوشت ملتها و ملت خودمان را در ادوار مختلف خوب مطالعه کنیم مسلماً با کمک همدیگر و وحدت و وفاق و پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب و آرمانهای شهداء می توانیم پرچم مقدس نظام جمهوری اسلامی را به دستان با کفایت مولایمان و مقتدایمان امام زمان(عج) بسپاریم 
فرمانده انتظامی رودبار هم گفت: گوهر گرانبهای امنیت در ایران می درخشد و نیروی انتظامی با وجود جوانان مومن و متعهد با کمال رشادت و قدرت ایستاده است و از امنیت مرز، دریا، شهر و روستا دفاع می کند.

سرهنگ فیضی افزود: امنیت در جامعه را می توان مهم ترین عنصر تشکیل و پایداری یک کشور و دولت دانست چنانچه تمام زیر ساختهای یک کشور بر آن بنا و استوار می گردد و در جامعه ای که امنیت و آسایش وجود نداشته باشد امکان توسعه در همه ابعاد از جمله اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی وجود ندارد.
وی خاطر نشان کرد: پلیس به عنوان نماد حاکمیتی نظام به جهت برقراری نظم و امنیت در جامعه همواره با تاسی از وصایای امام راحل و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب با بهره گیری از تمام ظرفیتهای سازمانی و با استفاده از جلب مشارکتهای مردمی با رویکرد امنیت مردم محور، اشراف اطلاعاتی و تقدم بر اصل پیشگیری، فرهنگ سازی در حوزه نظم اجتماعی و ناامن نمودن فضای شهر برای مخلان نظم و امنیت، قاچاقچیان، سارقین و برخورد قاطع با توزیع کنندگان مواد مخدر و مشروبات الکلی و قاچاق کالا و کاهش تصادفات جاده ای زمینه ساز آبروی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می باشد.
در این مراسم همچنین از خانواده های معظم شهداء، جانباز، بازنشستگان، کارکنان و سربازان ساعی نیروی انتظامی، خیرین امنیت ساز، صنوف و بسیجیان همکار نیروی انتظامی تجلیل شد.

دولت و ملت همدلی و همزبانی