شنبه 4 خرداد 1398

فرماندار رودبار در جمع خبرنگاران هفته نامه شکوفه های زیتون: خبرنگاران به عنوان بازوان اجرایی مدیران می توانند مؤثر باشند

نسخه چاپی بازدید: 249

اسماعیل میرغضنفری بمناسبت روز خبرنگار در هفته نامه شکوفه های زیتون حضور یافت و باقدردانی از خبرنگاران و کارکنان این هفته نامه گفت: خبرنگاران این قشر دلسوز و فرهیخته جامعه که بهبود وضعیت و حرکت به سمت شرایط مطلوب را در دست اقدام دارند به عنوان بازوان اجرایی مدیران می توانند مؤثر باشند.

وی عرصه خبر را یکی از کارهای سخت و پرمشقت دانست و گفت: اگر خبرنگار شجاع باشد بدون واهمه از بازتاب و شکایت  مطلب می نویسد و اگر در کارش ملاحظه داشته باشد مؤثر و موفق نخواهد بود.

فرماندار با بیان اینکه زندگی خبری پرمشقت و سخت است گفت: سعی کردم خبرنگاران را در کنار خود ببینم و با آنان ارتباط عاطفی داشته باشم و ثابت کرده ام اختلاف نظرها باعث از بین رفتن ارتباط های عاطفی نمی شود.

فرماندار بیان کرد: در طول دوران خدمت خود به همراه مجوعه فرمانداری تلاش کرده ام نظرات خبرنگاران را گوش کنم و نسبت به رصد و نیز اهتمام برای رفع دغدغه ها بر اساس امکانات و وسعمان اقدام لازم را انجام دهم.

میرغضنفری افزود: من بر اساس تفکری که دارم بر عهد و پیمان  خود در ارتباط با مجموعه فرهنگی و خبرنگاران هستم و تا روزی که باشم نقض پیمان نخواهم کرد.

وی خاطر نشان کرد: می دانم که بدلیل انعکاس فعالیتها و خدمات فرماندار و دولت و نظام مورد هجمه قرار می گیرید اما مطمئنم که این گونه فعالیتها و انعکاس زحمات و خدمات انجام شده به رغم تلاش بدخواهان تاثیرات خود را بر افکار عمومی خواهد گذاشت.

معاون سیاسی اجتماعی فرماندار هم وی را همراهی کرد.

دولت و ملت همدلی و همزبانی