شنبه 3 فروردین 1398

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان در اختتامیه سومین دوره اردوهای دوستی کانون های دانش آموزی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر 9 استان کشور در منجیل: در راستای حقوق شهروندی جایگاه ارزشمند اقوام مختلف مورد تاکید رئیس جمهوری است.

نسخه چاپی بازدید: 168

در این مراسم که فرماندار رودبار ، معاون پیش دبستانی و دانش آموزی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر کشور و مدیر عامل جمعیت هلال احمر گیلان هم حضور داشتند مهندس علی اصغر جمشید نژاد گفت: ایران  ما رنگین کمانی از اقوام مختلف است و افتخار می کنیم که در منجیل میزبان  دبیران برتر کانون های دانش آموزی استانها، اقوام و زبانهای مختلف هستیم.

وی افزود: هرکدام از اقوام در جایگاه خود ارزشمند هستند، ما باید به همه آنها توجه کنیم و در راستای حقوق شهروندی دولت تدبیر و امید که به طور جد مورد تاکید رئیس جمهوری است امیدواریم این توجهات در ساختار سیاسی و اجتماعی ما بصورت بارز نمایان و تاثیر بگذارد.

مهندس جمشید نژاد همچنین با بیان اینکه بزرگترین ویژگی انسان اجتماعی بودن آن است گفت: در این خصوص کتابهای زیادی نوشته شده و انسان را موجودی ناشناخته تلقی کردند و راجع به نوع زندگی اجتماعی آن نقدها نوشتند.

وی همچنین گفت: در یک ارزیابی از جامعه می بینیم که بخاطر نوع دردی که عامل انسانی دارد بعضی از توقعات خاص هستند و انسان بعنوان یک محور توجه مورد توجه قرار گرفته، انرژی و شرایط خود را به جامعه ای که نیازمند این نوع حمایت ها هست هدیه می کنند که در این میان سازمانهای مردم نهاد و در شکل بین المللی آن جمعیت هلال احمر نقش به سزائی دارد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار با بیان اینکه بزرگترین اصالت کانون های دانش آموزی جمعیت هلال احمر مهم بودن درد بشری برایشان است گفت: مهروزی و مهربانی آنان در حق هم نوعانشان ستودنی است.

جمشید نژاد تداوم و ارتقاء رفاقت و دوستی های دانش آموزان را در سنین بالاتر مورد تاکید قرار داد و گفت: بزرگترین سوغاتی این اردو خاطرات خوبی کسب شده است که به عنوان سرمایه های گرانبها نباید آن را ارزان فروخت.

دولت و ملت همدلی و همزبانی