چهارشنبه 22 آبان 1398

فرماندار مشکلات روستای ناش را بررسی کرد .

نسخه چاپی ایجاد : ‎1394/05/13 14:06 بازدید: 989

فرماندار مشکلات روستای ناش را بررسی کرد

سید محمد احمدی فرماندار رودبار بهمراه جمعی از رؤسای ادارات و نهادها و بخشدار خورگام به روستای ناش این بخش رفت و در جمع روستائیان و اهالی مشکلات را بررسی و در هر مورد دستورات لازم را صادر کرد.

احمدی در این دیدار اظهار کرد : دولت تدبیر و امید که با رأی ، اراده و پشتیبانی مردم ، عمران و آبادنی کشور را با برنامه ریزیهای کوتاه مدت ، میان مدت و بلند مدت آغاز کرده است ، توجه به روستاها و رفع موانع و مشکلات آنها را نیز در قالب توسعه متوازن از نظر دور نداشته است.

وی افزود : بعد از موفقیت تاریخی دولت و نظام اسلامی در تثبیت حقانیت بر خورداری ایران از انرژی صلح آمیز هسته ای که دیپلماسی مقتدر ایران را در عرصه بین المللی به منصه ظهور گذاشت و در پی آن نیز رفع تحریم های ظالمانه و ناجوانمردانه کشور ، سازندگی کشور ، استان و نیز شهرستان ما شتاب بیشتری می گیرد.

فرماندار روستای گردشگر پذیر ناش را مستعد تولید بسیاری از محصولات کشاورزی دانست و تأکید کرد : جهاد کشاورزی پیگیری و هماهنگیهای لازم را برای بهبود شرایط ذخیره آب در استخر خاکی 18 هزار متر مکعبی و رفع موانع فروش گندم بعمل آورد تا کشاورزان زحمتکش این روستا که با تلاش و همت بالای خود گندم ، گردو ، فندق و دیگر محصولات را تولید می کنند دغدغه آبدهی و نیز فروش محصولات خود را نداشته باشند.

احمدی وجود 54 هکتار باغ فندق را در منطقه فرصت مناسبی برای سرمایه گذاری ، توسعه و بهره برداری بهینه از این میوه دانست و افزود : برگزاری جشنواره برداشت محصول فندق را که اهالی خواستارند ، در ایجاد انگیزه این عزیزان و معرفی بیشتر توانمندیهای ناش و خورگام مؤثر دانست.

وی همچنین در باره رفع مشکل آب شرب ، آنتن دهی تلویزیون و تلفن همراه ، آسفالت راه ، اسناد مالکیت روستایی ، آرد ، زمین ورزشی و تأمین سوخت ناش دستورات و هماهنگیهای لازم را صادر کرد.

 

دولت و ملت همدلی و همزبانی